اخبار

برگزاری نشست مشترک دبیر شورای فرهنگی بنیاد با دبیران شورای فرهنگی شرکتهای تابعه هلدینگ

برگزاری نشست مشترک دبیر شورای فرهنگی بنیاد با دبیران شورای فرهنگی شرکتهای تابعه هلدینگ
نشست مشترک مدیر کل امور فرهنگی و دبیر شورای فرهنگی بنیاد با دبیران شورای فرهنگی شرکتهای تابعه هلدینگ پایا سامان پارس، در روز 2 شنبه مورخ 97/05/15 در محل سالن جلسات هلدینگ برگزار گردید.
در ابتدای جلسه رابط فرهنگی هلدینگ، ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم به حاضرین، به سابقه تشکیل شوراهای فرهنگی در سطح شرکتهای تابعه هلدینگ در سال گذشته اشاره نمود.
سپس در ادامه جلسه، آقای احمدی - مدیر کل محترم امور فرهنگی و دبیر شورای فرهنگی بنیاد - ضمن اشاره به تقویت رویکردهای فرهنگی در دوران مسئولیت آقای مهندس سعیدی کیا (ریاست محترم بنیاد مستضعفان) و تشکیل مجموعه منسجم فرهنگی اجتماعی در سطح بنیاد (تحت عنوان شورای امور فرهنگی و اجتماعی)، به مرورِ سوابق تهیه دستورالعملها و آئین نامه های مورد نیاز در زمینه های مختلف و ابلاغ به هلدینگها و شرکتهای گروه بنیاد طی 2 سال اخیر پرداخت و در ادامه، به تهیه و تدوین منشور فرهنگی بنیاد (متشکل از مجموعه مصوبات و دستورالعملهای بنیاد در حوزه فرهنگي) بعنوان یک سند بالادستی اشاره نمود و هدف از تشکیل شوراهای فرهنگی شرکتها را، پیشبرد امور فرهنگی در سطح شرکتهای زیرمجموعه بنیاد عنوان کرد.
همچنین محورهای 9 گانه برنامه های فرهنگی سال 97 گروه بنیاد و برخی از عناوین برنامه های مرتبط با هر سرفصل، مورد بازخوانی و بحث و تبادل نظر قرار گرفت. 
در بخش دیگری از این جلسه 2 ساعته، دبیران شورای فرهنگی شرکتهای حاضر در جلسه، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیتهای فرهنگی در شرکت متبوع خود، نظرات و دیدگاههای خود را در خصوص نحوه اجرای برنامه ¬های فرهنگی و مسائل و مشکلات پیشِ¬رو بیان کرده و راهکارها و پیشنهاداتی را در این زمینه مطرح نمودند.
 
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۲۱
تعداد بازدید : ۱۶۰

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


نشانی : تهران ، بزرگراه رسالت ، نرسیده به بلوار آفریقا ، بنیاد مستضعفان ، ساختمان مرکزی ،     طبقه دهم
 
تلفن : ۸۸۸۸۰۲۲۵ ، ۵-۸۸۷۹۸۲۴۴
 
کد پستی : ۱۵۱۹۶۱۳۵۴۰
 
info@payasamanpars.ir