اخبار

کسب رتبه های برتر و تندیس و تقدیرنامه تعالی توسط شرکتهای «دی» و «جنرال مکانیک» در چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت

کسب رتبه های برتر و تندیس و تقدیرنامه تعالی توسط شرکتهای «دی» و «جنرال مکانیک» در چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت
در چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت، از گروه هلدینگ پایا سامان پارس، شرکت «دی» موفق به کسب رتبه اول جایزه در گروه "خدمات فنی و مهندسی" و مفتخر به دریافت تندیس و تقدیرنامه 4 ستاره تعالی و همچنین شرکت «جنرال مکانیک» موفق به کسب رتبه نهم و دریافت تندیس و تقدیرنامه 4 ستاره تعالی گردیدند.
در مراسم اختتامیه چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت که با حضور تعدادی از مدیران و رؤسای سازمانها و نهادها و همچنین برخی از مسئولین و مدیران ارشد کشور در روز یکشنبه مورخ 98/12/04 در محل سالن همایشهای مجتمع فرهنگی - آموزشی آدینه برگزار شد، ضمن معرفی شرکتهای برگزیده در این دوره، از شرکت «دی» بعنوان رتبه اول در گروه کسب و کار "خدمات فنی و مهندسی" با اهدای تندیس و تقدیرنامه 4 ستاره تعالی، تجلیل بعمل آمد. همچنین این شرکت، موفق به کسب رتبه دوم در بین شرکتهای وابسته به بنیاد مستضعفان و رتبه چهارم در بین 150 شرکت حاضر در فرآیند ارزیابی گردید.
همچنین بر اساس ارزیابیهای صورت گرفته، شرکت «جنرال مکانیک» نیز موفق به کسب رتبه نهم و دریافت تندیس و تقدیرنامه 4 ستاره تعالی در بین کلیه شرکتهای حاضر در فرآیند ارزیابی گردید.
شایان ذکر است دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت متعاقب سیاستهای کلی نظام، اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت، با هدف توسعه فرهنگ تعالی و افزایش بهره‌ وری بنگاههای اقتصادی کشور از طریق بسترسازی لازم و برنامه ‌ریزی یکپارچه و طرح ‌ریزی مدلی اسلامی - ایرانی با محوریت تعالی سازمانی، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی ایجاد شده است.
این جایزه درصدد است به تدریج، بنیانگذار مدلی اسلامی - ایرانی در حوزه تعالی سازمانی شود که ضمن پوشش ابعاد بنیادی و مختصات زیربنایی سازمان متعالی اسلامی - ایرانی، به اصول و علوم و فنون روز مدیریت در دنیا نیز مقید بوده و به صورت پویا، شعارهای سالیانه کشور را دنبال نماید.
گفتنی است سال گذشته نیز شرکت «دی»، موفق به کسب رتبه اول در بین شرکتهای وابسته به بنیاد مستضعفان و رتبه پنجم در بین 138 شرکت حاضر در فرآیند ارزیابی و همچنین حائز دریافت تندیس و تقدیرنامه 3 ستاره تعالی و شرکت «جنرال مکانیک» نیز مفتخر به دریافت تندیس و تقدیرنامه 2 ستاره تعالی در سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت گردیده بودند.
 
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۰۱
تعداد بازدید : ۱۸۲

  • تعالی

  • تعالی

  • تعالی

  • تعالی

Loading

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


نشانی : تهران ، بزرگراه رسالت ، نرسیده به بلوار آفریقا ، بنیاد مستضعفان ، ساختمان مرکزی ،     طبقه دهم
 
تلفن : ۸۸۸۸۰۲۲۵ ، ۵-۸۸۷۹۸۲۴۴
 
کد پستی : ۱۵۱۹۶۱۳۵۴۰
 
info@payasamanpars.ir