اخبار

برگزاری چهارمین نشست تخصصی کمیته فنی کارگروه مسکن هلدینگ پایا سامان پارس

برگزاری چهارمین نشست تخصصی کمیته فنی کارگروه مسکن هلدینگ پایا سامان پارس
چهارمین نشست تخصصی کمیته فنی کارگروه طرح تحول مسکن هلدینگ پایا سامان پارس با عنوان «صنعتی سازی ساختمان با استفاده از سیستم ICF» ، در روز 3شنبه مورخ 99/10/09 در محل سالن جلسات ساختمان شماره 1 بنیاد مستضعفان برگزار گردید.
در این جلسه که با حضور مدیران عامل و معاونین فنی شرکتهای تابعه هلدینگ، نماینده مؤسسه تحقیق و توسعه دانشمند و همچنین تعدادی از متخصصین فنی و مهندسی در حوزه احداث مسکن برگزار گردید، ابتدا آقای دکتر زینلیان (رئیس محترم کمیته فنی کارگروه مسکن هلدینگ)، ضمن اشاره کوتاهی به سابقه تشکیل کارگروه طرح تحول مسکن در بنیاد و متعاقباً هلدینگ عمرانی پایا سامان پارس در زمینه احداث مسکن ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد و همچنین تشکیل کمیته های 3گانه «فنی» و «اقتصادی» و «فرهنگی - اجتماعی» در کارگروه مسکن هلدینگ، توضیحاتی پیرامون اهداف و وظایف پیش بینی شده برای کمیته فنی در زمینه شناسایی و معرفی فناوریهای نوین در احداث ساختمان و مسکن، طرح «جشنواره ملی ساختمان برتر» و همچنین جلسات برگزار شده تا کنون و موضوعات و محورهای طرح شده در جلسات قبلی ارائه نمود.
سپس در ادامه، سخنرانان مدعو به ارائه مباحث تخصصی حول محور نشست شامل فرآیند تولید قالبهای عایق ماندگار در بتن (ICF)، نحوه اجرای ICF در احداث سازه ها، کاربردهای سیستم ICF، مزایا و محاسن استفاده از ICF، محدودیتهایICF  و... پرداختند.
در بخش پایانی جلسه نیز تعدادی از حاضرین، ضمن انجام پرسش و پاسخ، نظرات و دیدگاههای خود را در خصوص مباحث ارائه شده در نشست بیان نمودند.
شایان ذکر است کمیته فنی کارگروه مسکن هلدینگ، برگزاری سلسله نشستهای تخصصی حول محورهای 4گانه «جشنواره ملی ساختمان برتر» را در دستور کار خود قرار داده است.
 
۲۴ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸
تعداد بازدید : ۲۳۱

  • نشست 4

  • نشست 4

Loading

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


نشانی : تهران ، بزرگراه رسالت ، نرسیده به بلوار آفریقا ، بنیاد مستضعفان ، ساختمان مرکزی ،     طبقه دهم
 
تلفن : ۸۸۸۸۰۲۲۵ ، ۵-۸۸۷۹۸۲۴۴
 
کد پستی : ۱۵۱۹۶۱۳۵۴۰
 
info@payasamanpars.ir