اخبار

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت ملی ساختمان

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت ملی ساختمان
مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت ملی ساختمان، در روز 2شنبه مورخ 99/10/15 در محل سالن جلسات هلدینگ پایا سامان پارس برگزار گردید.
در این جلسه که با حضور اعضای موظف هیأت مدیره هلدینگ و شرکت ملی ساختمان برگزار شد، آقای مهندس شاهسواری - مدیر عامل محترم هلدینگ - ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای ارزشمند آقای مهندس علی اصیلی در دوران مسئولیت مدیر عاملی شرکت ملی ساختمان، آقای مهندس سید عبدالحمید بهشتی روی را به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت منصوب و معرفی نمود.
سپس در ادامه، آقای مهندس بهشتی روی ضمن تشکر از زحمات و اقدامات آقای مهندس اصیلی، مسئولیت شرکت ملی ساختمان را تجربه جدیدی برشمرد و از معاونین و مدیران هلدینگ و شرکت درخواست نمود تا با همکاری، همفکری و تلاش همه جانبه، این شرکت را در راستای پیشبرد اهداف و برنامه ‌ها یاری نمایند.
همچنین مراسم تکریم و معارفه آقایان مهندس اصیلی و مهندس بهشتی روی در شرکت ملی ساختمان، در روز 3شنبه مورخ 99/10/16 با حضور مدیر عامل محترم هلدینگ پایا سامان پارس و جمعی از معاونین و مدیران شرکت ملی ساختمان در سالن جلسات این شرکت برگزار گردید.
در این مراسم نیز معاونین و مدیران شرکت ضمن عرض خیر مقدم به آقای مهندس بهشتی روی، از زحمات چندین ساله آقای مهندس اصیلی تشکر و برای وی آرزوی موفقیت و سلامتی نمودند.
 
۲۹ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۵۶
تعداد بازدید : ۲۱۴

  • معارفه ملی

  • معارفه ملی

  • معارفه ملی

  • معارفه ملی

Loading

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


نشانی : تهران ، بزرگراه رسالت ، نرسیده به بلوار آفریقا ، بنیاد مستضعفان ، ساختمان مرکزی ،     طبقه دهم
 
تلفن : ۸۸۸۸۰۲۲۵ ، ۵-۸۸۷۹۸۲۴۴
 
کد پستی : ۱۵۱۹۶۱۳۵۴۰
 
info@payasamanpars.ir