اخبار

بازدید تیم هلدینگ از پروژه ترمینال سلام فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)

بازدید تیم هلدینگ از پروژه ترمینال سلام فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)
پروژه سرمایه گذاری ترمینال سلام فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) توسط یک تیم 4 نفره از هلدینگ شامل مدیر توسعه فناوری، کارشناس واحد نظارت و کنترل پروژه و کارشناسان مدیریت برنامه و بودجه هلدینگ مورد بازدید قرار گرفت.
در این بازدید که در روز چهارشنبه مورخ 96/6/8 از ساعت 11 الی 13 برگزار گردید، مسئول کنترل پروژه شرکت ملی ساختمان، معاون فنی و مسئول کنترل پروژه شرکت احداث و راه اندازی ترمینال سلام، و معاون فنی پروژه نیز تیم بازدید هلدینگ را همراهی می کردند.
کارفرمای این پروژه، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) بوده و در حال حاضر حدود 30% پیشرفت فیزیکی دارد.
همچنین در ادامه این بازدید، از سایر پروژه های در دست اجرای شرکت ملی ساختمان در منطقه شامل احداث باند جنوبی و سطوح پروازی فرودگاه امام خمینی(ره)، اجرای تونل زیرگذر پروازی، تکمیل تاکسیوی، اپرون زیارتی و... بازدید میدانی بعمل آمد.
در این بازدیدها، معاون فنی و مسئول کنترل پروژه شرکت احداث و راه اندازی ترمینال سلام و معاون فنی پروژه به ارائه گزارشی از نحوه پیشرفت پروژه ها در بخشهای مختلف پرداختند.
در انتها نیز مدیر عامل شرکت احداث و راه اندازی ترمینال سلام، با حضور در جلسه جمع بندی بازدید، توضیحاتی در خصوص پروژه های در دست اجرا و شرایط و ویژگیهای خاص آنها ارائه نمود.
     
۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴
تعداد بازدید : ۱۲۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


نشانی : تهران ، بزرگراه رسالت ، نرسیده به بلوار آفریقا ، بنیاد مستضعفان ، ساختمان مرکزی ،     طبقه دهم
تلفن : ۸۸۸۸۰۲۲۵ ، ۵-۸۸۷۹۸۲۴۴
کد پستی : ۱۵۱۹۶۱۳۵۴۰
info@payasamanpars.ir