اخبار هلدینگ

کسب عناوین برتر توسط هلدینگ پایا سامان پارس در بیست و دومین کنفرانس ملی بتن و زلزله
«بیست و دومین کنفرانس ملی بتن و زلزله» در روزهای 4 و 5 دیماه 98 در دانشگاه شهید عباسپور برگزار گردید که در این کنفرانس، از آقای "دکتر رسول زرگرپور" (رئیس محترم هیأت مدیره هلدینگ) بعنوان یکی از چهره های صنعت ساختمان و همچنین از "پروژه روسازی بتنی منطقه 1 آزادراه تهران - شمال" بعنوان یکی از پروژه های بتنی برتر تقدیر بعمل آمد.
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
حضور فعال شرکتهای تابعه هلدینگ در پنجمین کنفرانس بین المللی پل
«پنجمین کنفرانس بین المللی پل» طی روزهای 26 و 27 آذرماه 98 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید که شرکتهای «جنرال مکانیک، ملی ساختمان و دی» ضمن ثبت نام و اعزام تعدادی از مدیران و کارشناسان شرکت و پروژه های خود جهت حضور در این کنفرانس، نسبت به برپایی غرفه معرفی و ارائه دستاوردها و توانمندیهای فنی و مهندسی خود (بویژه در زمینه احداث پل) در بخش نمایشگاهی کنفرانس اقدام نمودند.
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
حضور فعال شرکتهای تابعه هلدینگ در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته
چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ آذرماه 98 در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار شد که شرکتهای تابعه هلدینگ پایا سامان پارس نیز در این نمایشگاه اقدام به برپایی غرفه معرفی و ارائه دستاوردها و توانمندیهای فنی و مهندسی خود (بویژه در زمینه اجرای پروژه آزادراه تهران - شمال) نمودند.
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
برگزاری نشست هم اندیشی دبیران شورای فرهنگی شرکتهای تابعه هلدینگ
نشست هم اندیشی دبیران شورای فرهنگی شرکتهای تابعه هلدینگ پایا سامان پارس با حضور کارشناسان شورای امور فرهنگی و اجتماعی بنیاد و با هدف تبادل نظر و به اشتراک گذاری دانش و تجارب فردی و سازمانی در راستای اجرای مأموریتهای فرهنگی، در روز 2شنبه مورخ 98/09/18 در محل سالن جلسات هلدینگ برگزار گردید.
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
برگزاری دوره آموزشی « فیدیک » توسط هلدینگ
چهارمین مرحله از سلسله دوره های آموزشی گروه هلدینگ پایا سامان پارس، در محل ساختمان شماره (1) بنیاد برگزار گردید.
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
برگزاری جلسه بررسی عملکرد 6 ماهه اول گروه پایا سامان پارس با حضور معاون محترم توسعه ساختمان و انرژی بنیاد
جلسه بررسی عملکرد شرکتهای زیرمجموعه هلدینگ پایا سامان پارس طی 6 ماهه اول سال 98، در روز 3شنبه مورخ 98/08/14 در محل سالن جلسات کارگاه اجرای پروژه بازسازی ساختمان پلاسکو برگزار گردید.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
برگزاری اولین جلسه کمیته R&D هلدینگ
اولین جلسه کمیته R&D هلدینگ پایا سامان پارس با حضور مدیران عامل و مسئولین تحقیق و توسعه شرکتهای تابعه و همچنین مدیر عامل شرکت بومرنگ، با هدف تشریح مراحل گام به گام فرآیند شناسایی تا رفع نیاز فناورانه، در روز شنبه مورخ 98/08/04 در محل سالن جلسات هلدینگ برگزار گردید.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
تقدیر فرماندار و امام جمعه سیروان از اقدامات بنیاد مستضعفان و هلدینگ پایا سامان پارس در خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی
فرماندار و امام جمعه شهرستان سیروان با صدور تقدیرنامه ای، از اقدامات بنیاد مستضعفان و گروه پایا سامان پارس در زمینه خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی تقدیر نمودند.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
برگزاری جلسه کمیته فرعی مدیریت ریسک هلدینگ
دومین جلسه کمیته فرعی مدیریت ریسک هلدینگ پایا سامان پارس در سال جاری، با حضور دبیران کمیته های فرعی مدیریت ریسک شرکتهای تابعه در روز 4شنبه مورخ 98/06/13 در محل سالن جلسات هلدینگ برگزار گردید.
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
بازدید اعضای کمیته راهبری HSE هلدینگ از پروژه احداث تونل انتقال فاضلاب غرب تهران
پروژه «احداث تونل انتقال فاضلاب غرب تهران» توسط دبیر کمیته راهبری HSE و همچنین مشاور HSE هلدینگ پایا سامان پارس مورد بازدید قرار گرفت.
۰۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۲۵
نشانی : تهران ، بزرگراه رسالت ، نرسیده به بلوار آفریقا ، بنیاد مستضعفان ، ساختمان مرکزی ،      طبقه دهم
تلفن : ۸۸۸۸۰۲۲۵ ، ۵-۸۸۷۹۸۲۴۴
کد پستی : ۱۵۱۹۶۱۳۵۴۰
info@payasamanpars.ir
پیوندها