اخبار هلدینگ

افتتاح منطقه یک آزادراه تهران - شمال توسط ریاست محترم جمهوری
آئین افتتاح منطقه یک آزادراه تهران شمال در روز 3شنبه مورخ 98/12/06 با حضور دکتر روحانی - رئیس جمهور محترم - برگزار گردید.
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
تردد آزمایشی خودروها از آزادراه تهران - شمال
پس از سالها انتظار مردم و تلاشهای شبانه روزی و پیگیریهای مستمر بنیاد مستضعفان در زمینه احداث آزادراه تهران - شمال و همچنین دانش و تخصص و همت مهندسان و کارگران ایرانی، سرانجام اولین تردد رسمی خودروهای عبوری از منطقه 1 این آزادراه، بصورت آزمایشی در روزهای چهارشنبه 23 بهمن و پنجشنبه 24 بهمن ماه سال جاری با حضور تعدادی از مسئولین ذیربط صورت پذیرفت.
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
کسب رتبه 127 در بین 500 شرکت برتر ایران و رتبه 6 در گروه شرکتهای پیمانکاری توسط هلدینگ پایا سامان پارس
همایش شرکتهای برتر ایران (مراسم اختتامیه بیست و دومین سال رتبه بندی شرکتهای برتر ایران IMI-100) در تاریخ 98/10/29 در مرکز همایشهای بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد که بر اساس ارزیابیهای صورت گرفته و گزارشات منتشر شده، شرکت هلدینگ پایا سامان پارس موفق به کسب جایگاه ششم در گروه شرکتهای پیمانکاری و همچنین کسب رتبه 127 در بین 500 شرکت برتر ایران گردید.
۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
برگزاری جلسه کمیته راهبری HSE هلدینگ
جلسه کمیته راهبری HSE هلدینگ پایا سامان پارس با حضور آقای دکتر زرگرپور (رئیس محترم هیأت مدیره هلدینگ)، آقای دکتر گلدوست (مشاور محترم HSE هلدینگ) و کلیه مسئولین HSE شرکتهای تابعه، در روز 2شنبه مورخ 98/10/23 در محل سالن جلسات هلدینگ برگزار گردید
۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
کسب عناوین برتر توسط هلدینگ پایا سامان پارس در بیست و دومین کنفرانس ملی بتن و زلزله
«بیست و دومین کنفرانس ملی بتن و زلزله» در روزهای 4 و 5 دیماه 98 در دانشگاه شهید عباسپور برگزار گردید که در این کنفرانس، از آقای "دکتر رسول زرگرپور" (رئیس محترم هیأت مدیره هلدینگ) بعنوان یکی از چهره های صنعت ساختمان و همچنین از "پروژه روسازی بتنی منطقه 1 آزادراه تهران - شمال" بعنوان یکی از پروژه های بتنی برتر تقدیر بعمل آمد.
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
حضور فعال شرکتهای تابعه هلدینگ در پنجمین کنفرانس بین المللی پل
«پنجمین کنفرانس بین المللی پل» طی روزهای 26 و 27 آذرماه 98 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید که شرکتهای «جنرال مکانیک، ملی ساختمان و دی» ضمن ثبت نام و اعزام تعدادی از مدیران و کارشناسان شرکت و پروژه های خود جهت حضور در این کنفرانس، نسبت به برپایی غرفه معرفی و ارائه دستاوردها و توانمندیهای فنی و مهندسی خود (بویژه در زمینه احداث پل) در بخش نمایشگاهی کنفرانس اقدام نمودند.
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
حضور فعال شرکتهای تابعه هلدینگ در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته
چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ آذرماه 98 در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار شد که شرکتهای تابعه هلدینگ پایا سامان پارس نیز در این نمایشگاه اقدام به برپایی غرفه معرفی و ارائه دستاوردها و توانمندیهای فنی و مهندسی خود (بویژه در زمینه اجرای پروژه آزادراه تهران - شمال) نمودند.
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
برگزاری نشست هم اندیشی دبیران شورای فرهنگی شرکتهای تابعه هلدینگ
نشست هم اندیشی دبیران شورای فرهنگی شرکتهای تابعه هلدینگ پایا سامان پارس با حضور کارشناسان شورای امور فرهنگی و اجتماعی بنیاد و با هدف تبادل نظر و به اشتراک گذاری دانش و تجارب فردی و سازمانی در راستای اجرای مأموریتهای فرهنگی، در روز 2شنبه مورخ 98/09/18 در محل سالن جلسات هلدینگ برگزار گردید.
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
برگزاری دوره آموزشی « فیدیک » توسط هلدینگ
چهارمین مرحله از سلسله دوره های آموزشی گروه هلدینگ پایا سامان پارس، در محل ساختمان شماره (1) بنیاد برگزار گردید.
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
برگزاری جلسه بررسی عملکرد 6 ماهه اول گروه پایا سامان پارس با حضور معاون محترم توسعه ساختمان و انرژی بنیاد
جلسه بررسی عملکرد شرکتهای زیرمجموعه هلدینگ پایا سامان پارس طی 6 ماهه اول سال 98، در روز 3شنبه مورخ 98/08/14 در محل سالن جلسات کارگاه اجرای پروژه بازسازی ساختمان پلاسکو برگزار گردید.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
نشانی : تهران ، بزرگراه رسالت ، نرسیده به بلوار آفریقا ، بنیاد مستضعفان ، ساختمان مرکزی ،      طبقه دهم
تلفن : ۸۸۸۸۰۲۲۵ ، ۵-۸۸۷۹۸۲۴۴
کد پستی : ۱۵۱۹۶۱۳۵۴۰
info@payasamanpars.ir
پیوندها