اخبار هلدینگ

درگذشت پدر گرامی رئیس هیأت مدیره شرکت هلدینگ پایا سامان پارس
بدینوسیله به اطلاع میرساند پدر گرامی جناب آقای دکتر زرگر پور دار فانی را وداع گفت .
۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۵۰
برگزاری دوره آموزشی "مدیریت منابع انسانی پیشرفته" توسط هلدینگ
دومین مرحله از سلسله دوره های آموزشی شرکت هلدینگ پایا سامان پارس، در محل ساختمان شماره (1) بنیاد در حال برگزاری می باشد.
۰۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
برگزاری اولین جلسه کمیته راهبری HSE هلدینگ
اولین جلسه کمیته راهبری HSE هلدینگ با حضور مسئولین HSE شرکتهای تابعه در روز 4شنبه مورخ 97/02/05 در محل سالن جلسات طبقه هفتم ساختمان شماره 1 بنیاد برگزار گردید.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷
برگزاری جلسه اسفندماه کمیته فرعی مدیریت ریسک هلدینگ
جلسه کمیته فرعی مدیریت ریسک شرکت هلدینگ پایا سامان پارس، در روز 3شنبه مورخ 96/12/22 با حضور مدیران «برنامه و بودجه» و «توسعه فناوری» هلدینگ و همچنین نمایندگان شرکتهای تابعه برگزار گردید.
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
حضور مدیر تولید و توسعه فناوری هلدینگ در دومین کنفرانس ملی مهندسی سازه و مدیریت ساخت
«دومین کنفرانس ملی پژوهشهای کاربردی در مهندسی سازه و مدیریت ساخت» در روزهای 19 و 20 اسفندماه سالجاری توسط دانشگاه صنعتی شریف و با مشارکت و حمایت تعدادی از دانشگاهها، سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی، در محل این دانشگاه برگزار شد که مدیر تولید و توسعه فناوری شرکت پایا سامان پارس به نمایندگی از هلدینگ در این کنفرانس شرکت نمود.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
برگزاری جلسه تخصصی سامانه مدیریت ناوگان ماشین آلات در هلدینگ
جلسه تخصصی پیرامون موضوع "طراحی و استقرار سامانه مدیریت ناوگان ماشین آلات" گروه با حضور مدیران عامل و مدیران ماشین آلات شرکتهای تابعه هلدینگ در روز شنبه مورخ 96/12/05 در محل سالن جلسات شرکت هلدینگ پایا سامان پارس برگزار گردید.
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
بازدید تیم هلدینگ از پروژه تونل انتقال فاضلاب غرب تهران
پروژه طراحی و احداث تونل انتقال فاضلاب غرب تهران در روز چهارشنبه مورخ 96/12/02 توسط مدیر تولید و توسعه فناوری هلدینگ پایا سامان پارس و همچنین کارشناس نظارت و کنترل پروژه هلدینگ مورد بازدید قرار گرفت.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
کسب رتبه 125 توسط هلدینگ پایاسامان پارس در فرآیند رتبه بندی 500 شرکت برتر ایران
مراسم اختتامیه «بیستمین سال رتبه بندی شرکتهای برتر ایران» در تاریخ 96/11/29 در مرکز همایشهای بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد که شرکت هلدینگ پایا سامان پارس، موفق به کسب رتبه 125 در بین سازمانها و شرکتهای ارزیابی شده گردید.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۹:۴۴
برگزاری دوره های آموزشی ویژه شرکتهای تابعه توسط هلدینگ
دوره های آموزشی ویژه مدیران و کارشناسان شرکتهای تابعه هلدینگ، در محل ساختمان شماره (1) بنیاد در حال برگزاری می باشد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
حضور نمایندگان هلدینگ و شرکتهای تابعه در «همایش ارتقای ارزش آفرینی نهادهای تحت پوشش در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»
همایش ارتقای ارزش آفرینی نهادهای تحت پوشش دفتر مقام معظم رهبری در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، توسط معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری و موسسه حسابرسی مفید راهبر در تاریخ 96/11/04 در مجتمع فرهنگی و آموزشی آدینه برگزار شد که مدیر توسعه فناوری هلدینگ پایا سامان پارس و تعدادی از مدیران و کارشناسان شرکتهای زیرمجموعه هلدینگ در این همایش شرکت نمودند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
نشانی : تهران ، بزرگراه رسالت ، نرسیده به بلوار آفریقا ، بنیاد مستضعفان ، ساختمان مرکزی ،      طبقه دهم
تلفن : ۸۸۸۸۰۲۲۵ ، ۵-۸۸۷۹۸۲۴۴
کد پستی : ۱۵۱۹۶۱۳۵۴۰
info@payasamanpars.ir
پیوندها