اخبار

امضای تفاهم نامه احداث پروژه ۵۴۰۰ واحدی مسکن ملی کرمانشاه

با حضور استاندار کرمانشاه و مدیرعامل هلدینگ عمران و مسکن بنیاد مستضعفان، تفاهم‌نامه تسهیل در ساخت پروژه ۵۴۰۰ واحدی نهضت ملی مسکن به امضا رسید.

مهر2

به گزارش روابط عمومی هلدینگ پایا سامان پارس به نقل از گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ "محمد طیب صحرایی" در جلسه‌ امضای این تفاهم نامه که با حضور مدیرعامل هلدینگ عمران و مسکن بنیاد مستضعفان و سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تشکیل شد، اظهار داشت: مایه تأسف است که چنین ظرفیتی از سال ۹۹ معطل مانده، در شرایطی که امروز باید شاهد افتتاح این ساختمان‌ها می‌بودیم.
وی با تاکید بر لزوم تکمیل و تحویل پروژه مسکن ملی به متقاضیان، افزود: باید از همه امکانات ملی و استانی برای پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن و برخورداری مردم استان کرمانشاه از خانه سالم و با قیمت مناسب استفاده کنیم.

صحرایی با قدردانی از همراهی بنیاد مستضعفان برای کمک به تعیین تکلیف این طرح ابراز امیدواری در کوتاه‌ترین زمان و با قیمت قابل قبول شاهد اتمام ساخت این واحدها باشیم تا در اختیار مردم قرار گیرد. 

استاندار کرمانشاه با قدردانی از همراهی بنیاد مستضعفان برای کمک به تعیین تکلیف این طرح، ابراز امیدواری در کوتاهترین زمان و با قیمت قابل قبول شاهد اتمام ساخت این واحدها باشیم تا در اختیار مردم قرار گیرد.

مهر3

 وی یادآور شد: روند پیشرفت پروژه ۵۴۰۰ واحدی را به طور مستمر رصد خواهم کرد.
استاندار کرمانشاه با اشاره به پایه گذاری بنیاد مستضعفان از سوی امام راحل برای کمک به محرومین و اقشار ضعیف جامعه گفت: ما از امکانات بنیاد برای کمک به مستضعفان استان بکار خواهیم گرفت و به دنبال فراهم کردن زمینه برای همکاری‌های هرچه بیشتر با بنیاد مستضعفان هستیم.
محمدطیب صحرایی در ادامه با اشاره به پروژه اداری تجاری طاق بستان و ساختمان پزشکان که توسط بنیاد مستضعفان در حال ساخت است، گفت: تکمیل و راه اندازی این پروژها به اشتغالزایی، کاستن از تراکم جمعیت در پارکینگ شهرداری و گسترش توریسم درمانی خواهد انجامید.

۱۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۴۱
تعداد بازدید : ۳۱۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


نشانی : تهران ، بزرگراه رسالت ، نرسیده به بلوار آفریقا ، بنیاد مستضعفان ، ساختمان مرکزی ،     طبقه دهم
 
تلفن : ۸۸۸۸۰۲۲۵ ، ۵-۸۸۷۹۸۲۴۴
 
کد پستی : ۱۵۱۹۶۱۳۵۴۰
 
info@payasamanpars.ir