اخبار

«محمودکلایه» رئیس هیئت‌مدیره هلدینگ ساختمانی و عمرانى بنیاد مستضعفان شد

طی حکمی‌ از سوی رئیس بنیاد مستضعفان، ایرج محمودکلایه به عنوان رئیس هیئت‌مدیره شرکت مادرتخصصی پایاسامان پارس بنیاد مستضعفان منصوب شد.

کلایه

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ پایاسامان پارس به نقل از مرکز رسانه بنیاد مستضعفان، حسین دهقان با صدور حکمی، ایرج محمودکلایه را به عنوان رئیس هیئت‌مدیره شرکت مادرتخصصی پایاسامان پارس منصوب کرد.

 
متن حکم دهقان به شرح زیر است:

 

 «برادر عزیز جناب آقای مهندس ایرج محمودکلایه
سلام علیکم
بدینوسیله با عنایت به بهره‌مندی از شایستگی‌های فردی، تخصصی و حرفه‌ای به موجب این حکم جنابعالی را به سمت رییس هیئت‌مدیره شرکت مادرتخصصی پایاسامان پارس منصوب می‌نمایم.
امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و اتکا به شایستگی و تجارب ارزشمند خود با بهره‌گیری از خرد جمعی، در بکارگیری این امانت ملی برای خدمت موثر به محرومان موفق و سربلند باشید.
توفیقات جنابعالی را از خداوند منان خواستارم و امید است در پناه الطاف حضرت ولی عصر (عج) و دعای خیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در تحقق اهداف بیش از پیش موفق باشید.
حسین دهقان»
 
محمودکلایه دانش‌آموخته مهندسی عمران و کارشناس‌ارشد حقوق بین الملل است و بنیان‌گذاری و مدیرعاملى هلدینگ پایاسامان پارس بنیاد مستضعفان را در کارنامه خود دارد.
وی معاونت مسکن و شهرسازی بنیاد مستضعفان و معاونت فناوری و توسعه این بنیاد را عهده‌دار بوده است.
ریاست هیئت مدیره بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و مدیرعاملی شرکت توسعه ساختمان تدبیر از دیگر سوابق اجرایی و مدیریتی محمودکلایه است.
۴ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۰۸
تعداد بازدید : ۴۲۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


نشانی : تهران ، بزرگراه رسالت ، نرسیده به بلوار آفریقا ، بنیاد مستضعفان ، ساختمان مرکزی ،     طبقه دهم
 
تلفن : ۸۸۸۸۰۲۲۵ ، ۵-۸۸۷۹۸۲۴۴
 
کد پستی : ۱۵۱۹۶۱۳۵۴۰
 
info@payasamanpars.ir